Umět oslovit odborníky v pravý čas je umění. Spoustu věcí si můžete udělat sami, ale když překročíte určitou hranici, stává se tento způsob značně neefektivní. V IT oblasti to platí dvojnásob – outsourcing, neboli přenesení odpovědnosti za dílčí činnost na externího poskytovatele, vám ušetří nemalé peníze.

V oblasti outsourcingu IT zajistíme
Komplexní ICT řešení Sestavíme funkční strukturu hardwaru, softwaru i služeb namíru. Správa počítačové sítě Kompletní správa včetně zabezpečení dat.

S naším outsourcingem IT se nebudete muset starat o nic – vezmeme na sebe provoz, údržbu i vývoj informačního systému vaší firmy. Bez zbytečně vysokých nákladů na provoz vlastního IT oddělení se tak budete moci věnovat svému podnikání. O jeho kompletní IT podporu se postaráme my.

JAKÉ VÝHODY MÁ OUTSOURCING IT OD NÁS?

  • Úspora – externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba
  • Profesionální přístup – s vaším systémem budou pracovat dobře seznámení odborníci
  • Plynulý vývoj informačního systému – omezení jednorázových investic
  • Individuální rozsah – vychází z konkrétních potřeb klienta
  • Komplexní servis – ucelený informační systém, tedy hardware i software, zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí od počtu pracovních stanic a serverů, počtu a charakteru provozovaných aplikací, od dohodnuté frekvence návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Kontaktujte nás, abychom vám připravili program přesně podle vašich potřeb!

VÍTE, ŽE…

Jednou z mnoha výhod outsourcingu IT i pro malé firmy je garance dostupnosti – díky jejímu zakotvení ve smlouvě získáte vysokou dostupnost vaší služby a servis, který byste si sami nemohli dovolit.

Protože máme rádi komplexní řešení, nabízíme vám také možnost školení uživatelů pro práci s počítačem. Poskytněte sobě nebo vašim zaměstnancům odborné vzdělání a ušetřete nejen svůj čas, ale i peníze a nervy.

V případě zájmu kontaktujte nás : +420 602417144