Software

V zastoupení a přímem partnerství softwareových firem Vám nabízíme profesionální produkty, které Vám usnadní práci,
zvýší vaši efektivitu a ušetří peníze.

Agnis

 

Společnost Agnis s.r.o. vyvíjí hotelové informační systémy již více než dvacet let. Za tu dobu se stala významným dodavatelem na trhu s hotelovým softwarem. Propracované hotelové systémy se přizpůsobují individuálním podmínkám tak, aby hotelový program odpovídal požadavkům, které jsou na hotelový informační systém kladeny.

 

Medicus SPA

MEDICUS SPA je lázeňský informační systém společnosti CompuGroup Medical, který rozšiřuje možnosti programu MEDICUS NIS o vedení zdravotnické dokumentace lázeňských hostí, organizaci práce lázeňského zdravotnického personálu a vyúčtování provedené lázeňské péče jejím plátcům. MEDICUS SPA může být spojen s hotelovým systémem (např. Agnis) programovým můstkem, který zajišťuje automatickou výměnu dat mezi jednotlivými systémy. Spojením špičkových systémů, hotelového a lázeňského, se vytvoří systém, který komplexně pokrývá potřeby jak malých, tak největších lázeňských zařízení.

Microsoft

 

Jako certifikovaný partner společnosti Microsoft přinášíme řešení a podporu pro produkty této firmy. U nás získate licence, implementaci a podporu pro systémy Windows, Windows Server, Office 365 (Business) a mnohé další.

Pohoda

V zastoupení a partnerství s firmou Stormware Vám přinášíme ekonomický software POHODA. POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.